miercuri, 8 mai 2024

NOSTALGIA CULTURII: Unii cred că-s un necunoscut, și eu, nerecunoscând...

NOSTALGIA CULTURII: Unii cred că-s un necunoscut, și eu, nerecunoscând...: Unii cred că-s un necunoscut, și eu, nerecunoscându-i, le dau dreptate! COSTEL ZĂGAN 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

 * Citiți: oricum, totu-i pierdut! Costel Zăgan