Costel Zăgan redus la esență.
Suntem copleșiți de golurile din societate, dar insistăm.
Costel Zăgan
Nu avem încotro, și trecutul ne-a depășit!
* Citiți: oricum, totu-i pierdut! Costel Zăgan
Nu avem încotro, și trecutul ne-a depășit!
RăspundețiȘtergere