miercuri, 6 mai 2020

INSOMNIA COPILĂRIEI

Am avut insomnii chiar din copilărie: îmi pierdeam nopţile visând cu ochii deschişi!

Costel Zăgan
Deşertul de catifea

Este posibil ca imaginea să conţină: 1 persoană

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

 * Citiți: oricum, totu-i pierdut! Costel Zăgan