luni, 20 aprilie 2020

LUMINA SE ODIHNEȘTE


Ioana Manolache
Lumina se odihneşte în lacrimi, noaptea în zâmbete, tristeţe şi femei.
aforism de Costel Zăgan din Inventeme (2008)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

 * Citiți: oricum, totu-i pierdut! Costel Zăgan