INVENTEME
Costel Zăgan redus la esență.
luni, 16 martie 2020
ASCENSIUNE?
Gabriel Dîrmon
16 martie 2018 la 18:21
·
Ascensiune prin recul? De ce nu!? Salt înapoi: te arunci în iad și ajungi în...rai!
Costel Zăgan
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
* Citiți: oricum, totu-i pierdut! Costel Zăgan
MIRAJUL ZĂPEZILOR DE ALTĂDATĂ
Acum, un adevărat miraj ar fi zăpada, dar nu-i, ca orice miraj! Costel Zăgan
UNDE-I?
Dege aba te trezești dis-de-dimineață, ritmul ți-l stabilește altcineva! Costel Zăgan
(niciun titlu)
Dragoste, m-ai ars! Costel Zăgan
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu